Вчити дітей - справа необхідна, слід зрозуміти, що дуже корисно і нам самим вчитися у дітей. 

                        М. Горький

 

 

ДОБРОГО ДНЯ, ШАНОВНІ БАТЬКИ!

     Ми раді Вас вітати на сторінці сайту, яка створена для налагодження тісного контакту і взаєморозуміння між батьками, студентами та викладачами. Ви будете мати можливість поспілкуватись з керівництвом Котовського медичного училища та керівниками студентських груп, отримати оперативну інформацію про успіхи свого сина або доньки у навчально-виховному процесі (за умови особистого сповіщення керівника студентської групи щодо адреси Вашої електронної скриньки  та у відповідні строки обробки інформації).

        Давайте спільно вирішувати проблеми, які пов'язані з особливостями вікової психології підлітків, будемо разом попереджувати конфліктні ситуації. Ми, керівники груп, викладачі та адміністрація училища запрошуємо Вас до співпраці та взаєморозуміння. Саме Ви, батьки, найкраще знаєте своїх дітей і допоможете швидше пізнати їх і нам. З іншого боку, педагогічні знання й поради досвідчених викладачів стануть Вам у пригоді.

         Усі пропозиції та зауваження, що виникнуть під час спілкування просимо надсилати на e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

         Але звертаємо Вашу увагу на те, що особисте спілкування "батьки-викладачи" є більш продуктивним.

         Побажаємо всім нам успішної співпраці!

 

Телефони довіри (консультативні): Міністерство освіти і науки України - (044)481-32-21(11), Міністерство охорони здоров"я України - 0-800-801-333, Департамент освіти і науки Одеської ОДА - (048)728-86-07, Котовське медичне училище - (04862) 2-16-06